Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Chagall, Marc(1887-1985)
At the dawn of love (A l'aube de l'amour)

Litografi
Arket: 54x43 Lysmål: 40x31,5
Signert nede t.h.: Marc Chagall

Nummerert nede t.v.: 3/50
Mourlot 1018.

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 900–5 800EUR 3 600–5 400

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 48 000