Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Chagall, Marc (1887-1985)
Le Jeu

Litografi, lysmål
54x39,5
Signert nede t.h.: Marc Chagall

Nummerert nede t.v.: 48/50
Mourlot 439.

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 3 900–5 800 EUR 3 600–5 400

Gi forhåndsbud