Katalog
Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1988

Olje på lerret
100x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88

Kommer for salg tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–120 000 USD 9 700–11 600 EUR 9 000–10 700

Gi forhåndsbud