Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Inntrykk fra naturen 1975

Olje på lerret
101x90,5
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: "Til Olav Weidemann. 75"

Påtegnet noe utydelig på baksiden av lerretet: "Til Olav Takk for ... Jakob Weidemann"

Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 9 700–14 600EUR 9 000–13 400

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 100 000