Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Inntrykk fra naturen 1975

Olje på lerret
101x90,5
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: "Til Olav Weidemann. 75"

Påtegnet noe utydelig på baksiden av lerretet: "Til Olav Takk for ... Jakob Weidemann"

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 9 700–14 600 EUR 9 000–13 400

Tilslag NOK 100 000