Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Spillemann

Olje på plate
35x24,5
Usignert

Attestert på baksiden

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000