Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Kystlandskap med seilbåt og robåt 1889

Olje på plate
25x37
Signert og datert nede t.h.: L. Haaland 89.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 4 000