Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kihle, Harald (1905-1997)
Det var Guro upp i Dalen 1974

Litografi
Lysmål: 42,5x36,5
Signert, påtegnet og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -1974.

Nummerert nede t.v.: 37/75
Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000 USD 300–500 EUR 300–500

Tilslag NOK 1 000