Samleren Morten Stamnes

Auksjon torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Visning i våre lokaler 1. - 15. oktober 2020

Blom, Kenneth (1967-)
Run 2020

Olje på lerret
140x160
Signert og datert nede t.h.: Blom 20

Auksjonert torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–120 000 USD 10 400–12 500 EUR 9 000–10 800

Tilslag NOK 140 000