Blom, Kenneth(1967-)
Run 2020
Olje på lerret
140x160
Signert og datert nede t.h.: Blom 20
Vurdering
NOK 100 000–120 000USD 10 400–12 500EUR 9 000–10 800
Auksjonert torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 140 000
Olje på lerret
140x160
Vurdering