Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Nupen, Kjell(1955-2014)
Flygende

Olje på glass montert med elektrisk lys
45x62
Usignert

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30