Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Nupen, Kjell (1955-2014)
Outremer 1998

Olje på lerret
200x170 + 54x65 + 54x39 + 54x65
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av lerretet: K. Nupen 1998

Samt påtegnet: Tvedestrand.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering
NOK 150 000