Wyller, Sverre(1953-)
Seilduk nr 3 2000
Akryl på lerret
89x114,5
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Sverre Wyller, Oslo 2000, Seilduk nr. 3.
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30