Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Wyller, Sverre (1953-)
Seilduk nr 3 2000

Akryl på lerret
89x114,5
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Sverre Wyller, Oslo 2000, Seilduk nr. 3.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering