Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
No 15-1978 Planète dorée
Olje og metallfolie på plate
10,6x13,9
Signert og datert nede t.h.: AEB 1978
Påtegnet med tittel: "Planete doré" på baksiden av platen, samt: AE. Bergman No 15-1978
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 86 000