Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
No 15-1978 Planète dorée

Olje og metallfolie på plate
10,6x13,9
Signert og datert nede t.h.: AEB 1978

Påtegnet med tittel: "Planete doré" på baksiden av platen, samt: AE. Bergman No 15-1978

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 86 000