Waksvik, Skule(1927-2018)
Abstrakt komposisjon 1970
Stål og betong
H: 135 cm. Diam.: 19 cm.
Signert og datert på plinten: SW 1970
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 20 000
Stål og betong
H: 135 cm. Diam.: 19 cm.
Vurdering