Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Waksvik, Skule (1927-2018)
Abstrakt komposisjon 1970

Stål og betong
H: 135 cm. Diam.: 19 cm.
Signert og datert på plinten: SW 1970

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 20 000