Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Waksvik, Skule(1927-2018)
Sel 2006

Bronse
H: 88 cm. L: 125 cm. B: 75 cm. (Oval plint L: 63 cm. B: 52 cm.)
Signert og datert på plinten: Skule W 2006

Vurdering
NOK 150 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 240 000