Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Waksvik, Skule (1927-2018)
Sel 2006

Bronse
H: 88 cm. L: 125 cm. B: 75 cm. (Oval plint L: 63 cm. B: 52 cm.)
Signert og datert på plinten: Skule W 2006

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 240 000