Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Pushwagner, Hariton (1940-2018)
Fra "En dag i familien Manns liv" 1992

Olje på plate
125x100
Signert og datert oppe t.h.: Pushwagner -92

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 80 000