Pushwagner, Hariton(1940-2018)
Fra "En dag i familien Manns liv" 1992
Olje på plate
125x100
Signert og datert oppe t.h.: Pushwagner -92
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 80 000
Olje på plate
125x100
Vurdering