Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Pushwagner, Hariton(1940-2018)
Fra "En dag i familien Manns liv" 1992

Olje på plate
125x100
Signert og datert oppe t.h.: Pushwagner -92

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 80 000