Kleiva, Per(1933-2017)
Amerikanske sommarfuglar 1971
Serigrafi, lysmål
99x74 Arket: 100x75
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -71
Nummerert nede t.v.: 59/175.
Vurdering
NOK 150 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 165 000