Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Thaulow, Frits (1847-1906)
Norsk elvelandskap

Olje på lerret
67x95
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 200 000–250 000

Tilslag NOK 180 000