Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Thaulow, Frits(1847-1906)
Norsk elvelandskap

Olje på lerret
67x95
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Vurdering
NOK 200 000–250 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Tilslag NOK 180 000