Olje på lerret
65x93,5
Signert nede t.h.: C Michaelsen
Olje på lerret
65x93,5
Olje på plate
33x50
Signert og datert nede t.v.: IF. Eckersberg 1852.
Olje på lerret
50,5x64
Signert og datert nede t.v.: JCDahl 1816
Olje på lerret
42x58
Usignert
Olje på lerret
59,5x50
Signert nede t.h.: Carl Hansen
Olje på lerret
43x54
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs München 80.
Olje på lerret
54x46
Signert og datert nede t.v.: A. Tidemand 1856.
Olje på mahogniplate
26x35
Signert og datert nede t.h.: Iahn. Ekenæs. München 76.
Olje på lerret
46x61
Signert nede t.v.: Kitty L. Kielland.
Pastell på papp
Lysmål: 44x49
Signert nede t.h.: A Normann
Olje på lerret
33x46
Signert nede t.h.: E Cortes.
Olje på lerret
98x69
Signert og datert nede t.h.: 1890 Math. Dietrichson
Olje på lerret
93x145
Signert nede t.h.: Hans - Dahl.
Olje på lerret
77x94
Signert og datert nede t.h.: Wilh. Peters 1884
Olje på lerret
63,5x50
Signert og datert nede t.v.: N. Bergslien 1891
Olje på lerret
49x73
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Olje på plate
8x13,5
Signert nede t.v.: Axel Ender.
Olje på lerret
45x60
Signert nede t.h.: G. Wentzel.
Olje på lerret
81x125
Signert og datert nede t.h.: HFGude 1881
Olje på lerret
100x185
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen Datert nede t.h.: 1893
Bronse
H: 32 cm.
Signert og datert på baksiden: GV 11-08-92
Olje på lerret
97x134
Signert og datert nede t.v.: Th. Fearnley 1839.
Olje på papir, oppklebet på mahogniplate
26x31,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Palermo 17/6 33. TF.
Olje på lerret
75x105
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1873.
Olje på lerret
53x74
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1896.
Olje på lerret
64x120
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1919.
Olje på lerret
63x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1912.
Olje på plate
34x26,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Olje på lerret
54x46
Signert nede t.h.: C Krohg
Olje på lerret
91x56
Usignert
Olje på plate
41x32
Signert nede t.v.: C K
Olje på plate
46,5x34
Signert nede t.v.: C Krohg
Olje på lerret
52x63,5
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 92.
Olje på lerret
67x95
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.
Pastell på lerret
99x68
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 94.