Michaelsen, Johan Carl Christian(1750-1802)
Pastorale
Olje på lerret
65x93,5
Signert nede t.h.: C Michaelsen
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Olje på lerret
65x93,5
Vurdering