Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Michaelsen, Johan Carl Christian(1750-1802)
Pastorale

Olje på lerret
65x93,5
Signert nede t.h.: C Michaelsen

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15