Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Michaelsen, Johan Carl Christian (1750-1802)
Pastorale

Olje på lerret
65x93,5
Signert nede t.h.: C Michaelsen

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering