To små barn
Radering trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 314x447 mm Motivet: 80x111 mm
Usignert
Trykkerens signatur med blyant nede t.v.: O Felsing Berlin gdr.
1902
Woll 179.
Proveniens:
Per Toftager.
Vurdering
NOK 20 000–25 000USD 2 200–2 700EUR 1 800–2 300
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000