Munch-Auksjonen 2020

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Munch, Edvard (1863-1944)
To små barn

Radering trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 314x447 mm Motivet: 80x111 mm
Usignert

Trykkerens signatur med blyant nede t.v.: O Felsing Berlin gdr.

1902
Woll 179.

PROVENIENS:

Per Toftager.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000 USD 2 200–2 700 EUR 1 800–2 300

Tilslag NOK 40 000