Munch-Auksjonen 2020

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Munch, Edvard (1863-1944)
Kyss 1896

Radering trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 461x375 mm Motivet: 327x263 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: Edv. Munch 96

1895
Woll 23.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000 USD 76 400 EUR 64 600

Tilslag NOK 1 040 000