Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:00
Løsrivelse II

Litografi trykket i blått på tynt japanpapir, doublert på tynt gulhvitt papir
Arket: 459-462x680-684 mm Motivet: 415x630 mm
Signert og datert i stenen nede t.h.: E Munch 96
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Woll 78.

Vurdering
NOK 400 000–600 000USD 43 700–65 500EUR 36 900–55 400

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 660 000