Munch-Auksjonen 2020

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Munch, Edvard (1863-1944)
Løsrivelse II

Litografi trykket i blått på tynt japanpapir, doublert på tynt gulhvitt papir
Arket: 459-462x680-684 mm Motivet: 415x630 mm
Signert og datert i stenen nede t.h.: E Munch 96
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Woll 78.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000 USD 43 700–65 500 EUR 36 900–55 400

Tilslag NOK 660 000