Munch-Auksjonen 2020

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Munch, Edvard (1863-1944)
Hans Jæger III

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 537x421 mm Motivet: 380x320 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1943-44
Woll 748.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000 USD 21 800 EUR 18 500

Tilslag NOK 340 000