Barlag, Philip(1840-1913)
Kvinne i fjellandskap
Olje på lerret
27x21
Signert nede t.v. : Barlag.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
27x21
Signert nede t.v. : Barlag.
Vurdering