Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Barlag, Philip (1840-1913)
Kvinne i fjellandskap

Olje på lerret
27x21
Signert nede t.v. : Barlag.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000