Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Kvinne med risknippe i vinterlandskap 1875

Olje på papir, oppklebet på plate
27,5x21,5
Signert og datert nede t.h.: Fritz Thaulow. 75

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000