Widerberg, Nicolaus (Nico)(1960-)
Akt med oppløftet ben 1990
Bronse
H: 54 cm.
Signert og datert på plinten: Nico laus 90
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 30 000
Bronse
H: 54 cm.
Vurdering