Tandberg, Vibeke(1967-)
Untitled 2008
B/W lightjet print, paper cut-out and acrylic glue
112x70
Signert og datert på baksiden av innrammingen: "Vibeke Tandberg Untitled 2008 B/W lightjet print, paper cut-out acrylic glue 112x70 Unique". Unikat.
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 45 000