Rian, Johs.(1891-1981)
Rosa og blått
Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 69
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Johs Rian: Rosa og blått
Proveniens:
Einar Schanke
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 100 000