Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Rian, Johs.(1891-1981)
Rosa og blått

Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 69

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Johs Rian: Rosa og blått

Proveniens:

Einar Schanke

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 100 000