Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne i interiør, halvakt

Olje på plate
49x38
Signert nede t.h.: J Rian

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 50 000