Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Koren Bjertnæs, Sverre(1976-)
Hvilende hode

Olje på lerret
50x60
Signert nede t.h.: S Bjertnæs

Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 52 000