Koren Bjertnæs, Sverre(1976-)
Hvilende hode
Olje på lerret
50x60
Signert nede t.h.: S Bjertnæs
Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 52 000