Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Homstvedt, Håvard (1976-)
Toujours a L' Avantgarde

Olje, pimpstein og pastell på lerret
71x46
Signert og datert på baksiden av innrammingen: Håvard 15

Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering

Tilslag NOK 50 000