Homstvedt, Håvard(1976-)
Toujours a L' Avantgarde
Olje, pimpstein og pastell på lerret
71x46
Signert og datert på baksiden av innrammingen: Håvard 15
Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 50 000