Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Kirken og banken. Lillehammer 1933

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen. 33.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 45.
Kunstnernes Hus, Oslo 1959, kat.nr. 188 med tittel: Kirken og banken.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 90 000