Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Kirken og banken. Lillehammer 1933

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen. 33.

Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 45.
Kunstnernes Hus, Oslo 1959, kat.nr. 188 med tittel: Kirken og banken.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 90 000