Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Kirken og banken. Lillehammer 1933
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen. 33.
Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 45.
Kunstnernes Hus, Oslo 1959, kat.nr. 188 med tittel: Kirken og banken.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 90 000