Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Kielland, Kitty(1843-1914)
Kongsgård

Olje på lerret
46x61
Signert nede t.v.: Kitty L. Kielland.

Stavanger kunstmuseum, Lillehammer kunstmuseum og Haugar Vestfold kunstmuseum, "Kitty Kielland - Fri Luft", 16.06.2017-16.09.2018, kat. nr. 108c.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Tilslag NOK 80 000