Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Kielland, Kitty (1843-1914)
Kongsgård

Olje på lerret
46x61
Signert nede t.v.: Kitty L. Kielland.

UTSTILT:

Stavanger kunstmuseum, Lillehammer kunstmuseum og Haugar Vestfold kunstmuseum, "Kitty Kielland - Fri Luft", 16.06.2017-16.09.2018, kat. nr. 108c.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 80 000