Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Ekenæs, Jahn(1847-1920)
En hundebegravelse 1876

Olje på mahogniplate
26x35
Signert og datert nede t.h.: Iahn. Ekenæs. München 76.

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Tilslag NOK 18 000