Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
En hundebegravelse 1876

Olje på mahogniplate
26x35
Signert og datert nede t.h.: Iahn. Ekenæs. München 76.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering

Tilslag NOK 18 000