Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Krohg, Christian(1852-1925)
En forundret dame

Olje på plate
46,5x34
Signert nede t.v.: C Krohg

Proveniens:

Einar Schanke

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15