Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Krohg, Christian (1852-1925)
En forundret dame

Olje på plate
46,5x34
Signert nede t.v.: C Krohg

PROVENIENS:

Einar Schanke

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering