Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Krohg, Christian (1852-1925)
Mann med flosshatt i døråpning, sett bakfra

Olje på plate
41x32
Signert nede t.v.: C K

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering

Tilslag NOK 30 000