Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Cortes, Edouard(1882-1969)
Porte Saint Martin, vinter, Paris

Olje på lerret
33x46
Signert nede t.h.: E Cortes.

Vurdering

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15