Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15
Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Oppstilling med vinflaske, blomster og frukt 1890

Olje på lerret
98x69
Signert og datert nede t.h.: 1890 Math. Dietrichson

Galleri Balaklava, Gamle Fredrikstad, Sommerutstilling "Harriet Backer, Kitty Kielland og de ...", 17. juni-3. september 2000, kat.nr. 5. Blaafarveværket "Mathilde Dietrichson Love Stories", 9. mai-20. september 2020, kat.nr. 60.

Vurdering
NOK 150 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Tilslag NOK 100 000