Klassisk

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-15. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Dietrichson, Mathilde (1837-1921)
Oppstilling med vinflaske, blomster og frukt 1890

Olje på lerret
98x69
Signert og datert nede t.h.: 1890 Math. Dietrichson

UTSTILT:

Galleri Balaklava, Gamle Fredrikstad, Sommerutstilling "Harriet Backer, Kitty Kielland og de ...", 17. juni-3. september 2000, kat.nr. 5. Blaafarveværket "Mathilde Dietrichson Love Stories", 9. mai-20. september 2020, kat.nr. 60.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 19:15

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 100 000