Moderne

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 18.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Jenssen, Olav Christopher (1954-)
The Pre-Talpa Paintings No. 01

Olje på lerret
95x105
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jenssen Lya 2014

Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Vurdering
NOK 125 000–150 000

Tilslag NOK 210 000