Jenssen, Olav Christopher(1954-)
The Pre-Talpa Paintings No. 01
Olje på lerret
95x105
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jenssen Lya 2014
Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).
Vurdering
NOK 125 000–150 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Tilslag NOK 210 000