Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Jenssen, Olav Christopher(1954-)
The Pre-Talpa Paintings No. 01

Olje på lerret
95x105
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jenssen Lya 2014

Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).

Vurdering
NOK 125 000–150 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30

Tilslag NOK 210 000