Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
Seilbåt
Olje og metallfolie på papir
12x14,4
Usignert
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000
Olje og metallfolie på papir
12x14,4
Usignert
Vurdering