Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
Seilbåt 1986

Olje og metallfolie på papir
12x16
Signert og datert nede t.h.: AEB 1986

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 500