Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
Seilbåt 1986
Olje og metallfolie på papir
12x16
Signert og datert nede t.h.: AEB 1986
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 16 500
Olje og metallfolie på papir
12x16
Vurdering