Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1980

Gouache på papir
Arket: 25x38 Lysmål: 24x37
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 80

PROVENIENS:

IBM (International Business Machines).

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 2 600