Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Schultz, Alexander (1901-1981)
Høstmotiv

Olje på lerret
65,5x81,5
Signert nede t.h.: A. Schultz

Påtegnet med tittel på baksiden, på bilndrammen

UTSTILT:

København 1961, Kat.nr 24

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 7 000