Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Høstmotiv

Olje på lerret
65,5x81,5
Signert nede t.h.: A. Schultz

Påtegnet med tittel på baksiden, på bilndrammen

København 1961, Kat.nr 24

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000