Schultz, Alexander(1901-1981)
Høstmotiv
Olje på lerret
65,5x81,5
Signert nede t.h.: A. Schultz
Påtegnet med tittel på baksiden, på bilndrammen
København 1961, Kat.nr 24
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000