Haaland, Lauritz(1855-1938)
Dampbåt ved forreven kyst 1900
Olje på lerret
45x70
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1900.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
45x70
Vurdering