Haaland, Lauritz(1855-1938)
Marine 1890
Olje på lerret
55x86
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland 90.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Kjölet paa ..." 1891 ?
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Olje på lerret
55x86
Vurdering