Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Marine 1890

Olje på lerret
55x86
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland 90.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Kjölet paa ..." 1891 ?

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering