Tveter, Kåre(1922-2012)
Vinter
Litografi med håndkolorering
Lysmål: 52x67
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Nummerert nede t.v.: 21/150. Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 5 600