Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Vinter

Litografi med håndkolorering
Lysmål: 52x67
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Nummerert nede t.v.: 21/150. Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 5 600