Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Vinterregn

Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Vinterregn" Kåre Tveter".

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 13 000