Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Tveter, Kåre (1922-2012)
Vinterregn

Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Vinterregn" Kåre Tveter".

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000