Tveter, Kåre(1922-2012)
Vinterregn
Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Vinterregn" Kåre Tveter".
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000