Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med blomst
Litografi, lysmål
66x51
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 235/290. Fra 1981.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Litografi, lysmål
66x51
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 10 000