Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Fjell, Kai (1907-1989)
Pike med blomst

Litografi, lysmål
66x51
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 235/290. Fra 1981.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000