Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Vinternatt

Litografi
Lysmål: 67x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Påtegnet og nummerert nede t.v.: HC VIII/XXXV

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 11 000