Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Fjell, Kai (1907-1989)
Vinternatt

Litografi
Lysmål: 67x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Påtegnet og nummerert nede t.v.: HC VIII/XXXV

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000