Fjell, Kai(1907-1989)
Vinternatt
Litografi
Lysmål: 67x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Påtegnet og nummerert nede t.v.: HC VIII/XXXV
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Litografi
Lysmål: 67x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering