Sohlberg, Harald(1869-1935)
Fra Akershusvollen, aften
Radering
Lysmål: 39x49 Motivet: 20,8x29,2
Signert i platen nede t.h.: Sohlberg
Stemplet NFFGK nede t.v. Utgitt av NFFGK, årsmappen 1926. ØSB 11.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000