Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Fra Akershusvollen, aften

Radering
Lysmål: 39x49 Motivet: 20,8x29,2
Signert i platen nede t.h.: Sohlberg

Stemplet NFFGK nede t.v. Utgitt av NFFGK, årsmappen 1926. ØSB 11.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000